KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14297549
nr 1429 7549
Oidentifierad konstnär. Kvarn. Ej signerad. Olja på pannå, 32x40, yttermått inklusive ram: 50x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 november 2021
kl 19:17:15
100 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr